O nas

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

BAJKA” SP.J. Alicja Śliwińska, Danuta Krzyżanowska
Jesteśmy firmą działającą od 2008 r specjalizującą się w profesjonalnym prowadzeniu Przedszkoli Niepublicznych prowadzimy aktualnie pięć placówek : w Sławie Przedszkole BAJKA, we Wschowie Przedszkole HAPPYLAND  w Głogowie Przedszkole SŁONECZKO i dwa Żłobki Niepubliczne w Sławie i we Wschowie. Mamy pod opieką ponad 300 dzieci i zatrudniamy 45 osób, cały czas się rozwijamy. Zdobyłyśmy zaufanie dzieci i rodziców, dlatego nasze placówki poszerzamy i od września 2017 r liczba naszych podopiecznych wzrosła do ponad 400 dzieci.  Podnosimy poziom naszych usług, wzbogacając cały czas ofertę. Nasze ceny są porównywalne do cen w przedszkolach publicznych.

Podstawowym celem w naszym przedszkolu jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka oraz odszukanie i rozwijanie jego wrodzonych talentów. Dzięki bogatemu wachlarzowi zajęć dodatkowych dzieci mogą w przyjemny i dostosowany do ich wieku sposób poznać, co im sprawia największą przyjemność.

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim fakt, iż dzieci mogą korzystać z zajęć dodatkowych w ramach opłaty czesnego .

  • W swojej pracy nauczyciele wykorzystują książeczki – edukacyjne w formach kart pracy . Proponowane karty pracy uczą dzieci poprawnego zachowania i wyrabiają pożądane nawyki, wprowadzają w świat liter i liczb, a nauczycielowi ułatwiają sprawną realizację treści, pozwalając jednocześnie realizować własne pomysły. Ponadto staramy się kształtować u dzieci pozytywny stosunek do książki oraz wzbudzić zainteresowanie książką w naszym, opanowanym przez multimedia świecie.

„POZWÓL KAŻDEMU DZIECKU ROBIĆ TO CO CHCE I POTRAFI NAJLEPIEJ, A OKAŻE SIĘ, ŻE JEST GENIUSZEM.”